Ústav tělesné výchovy a sportu

Aktuality:

 

on-line  registrace všech členů VSK VFU (nutná pro nové i stávající členy!)

 

přihlašování do sportů na letní semestr bude spuštěno 19.2.2020 ve 20.00 hod

 

rozvrh na LS 2019/20 se připravuje

 

 

 Rozcestník:

 

 


 

Ústav tělesné výchovy a sportu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně (ÚTVS VFU) je ústavem s celouniverzitní působností. Pro všechny tři fakulty univerzity zajišťuje výuku zápočtové, výběrové a zájmové tělesné výchovy. ÚTVS má v současné době velmi dobré prostorové podmínky pro zabezpečení sportovních možností studentů a zaměstnanců VFU a nabízí vyžití ve více  jak 30 sportovních odvětví.

Sportovní možnosti mohou studenti využívat buď v rámci volitelného předmětu Sport (za kredity) nebo jako členové Vysokoškolského sportovního klubu VFU Brno

 

Pro všechny formy tělesné výchovy má k dispozici rekonstruovanou sportovní halu. V ní je umístněno hřiště na házenou, respektivě dvě hřiště na basketbal a tenis, tři hřiště na volejbal a badminton. Dále je v hale posilovna, další víceúčelová cvičební plocha na aerobic, kondiční cvičení a stolní tenis . Vedle sportovní haly jsou tři antukové tenisové kurty.

Hlavní vchod Tělocvična Posilovna

ÚTVS nabízí studentům a zaměstnancům zapůjčení sportovních potřeb pro letní a zimní sporty a vodní turistiku. V hale je možno navštěvovat saunu a občerstvení ve Sportklubu. Součástí sportovní haly je ubytování pro šest až deset osob .

Sauna Sportklub
google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person